Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Soproni Egyetem vagy Debreceni...

Soproni Egyetem vagy Debreceni Egyetem?

Figyelt kérdés

A szüleim idén Sopron mellé költöznek, így ott ingyenesen tudnék tanulni. Viszont mindig is a debrecenibe szerettem volna menni. De ott meg havi 60 ezerbe is lennék anyáéknak. Óvodapedagógusnak jelentkezem, ezért az hajdúböszörményben lenne, az a város is nagyon tetszik. Sopront pedig még életemben nem láttam. Ahogy olvastam a neten, Sopronról csak rosszat írtak. A barátom borsodi, egyébként én is az vagyok még. Nem tudom hogy döntsek. Valószínűleg az elvégzése után visszaszeretnék jönni Borsodba.

Azt szeretném kérdezni, hogy mindegyik egyetemen jól felkészítenek szakmailag és gyakorlatias mindkettő?



2018. dec. 11. 10:57
 1/1 cro-minyon válasza:
Szerintem Debrecenben a kettő közül biztosan jobban. Ennek ellenére nem vetném el Sopront sem, motivációval menni fog a magasabb szakmai szint is.
2019. jan. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!