Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha jók az eredményeim angolból...

Ha jók az eredményeim angolból akkor nem kell szóbeliznem felvételinél?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogyha jeles vagyok angolból akkor felvételinél nem kell szóbeliznem angolból (emelt nyelvi osztályba tervezek menni). 6 éve tanulok angolt az iskolában, 5-ösön kívül más jegyem sosem volt belőle, mindig jeles voltam.
2018. dec. 11. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem így van.
2018. dec. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Van suli, ami nem kér nyelvi szóbelit. És ilyet is találhat ki suli maga, hogy akkor azt nézi. De alapból a legtöbb helyen kérik a szóbelizést.
2018. dec. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs ez így.El is magyarázom miért. Amikor én voltam 8.os akkor nekem se volt más jegyem mint 5.Elmentem szóbelizni 64 emberből a 54.voltam.Na most minden iskolának van egy megugorni kívánt szintje .Egy gimnáziumé mérőben nem egyezik meg egy általános iskolával. Az esetek 90 százalékára elmondható hogy a jegy nem fedi a valóságot nagyaltalanossagot tekintve .Nem mondom azt hogy nálad ez így vagy de mivel a gimnáziumod nem tudhatja h általánosba te kőkemény angolra vagy monopolira
2018. dec. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kaptad az 5 ost így erre nem is alapozhat.
2018. dec. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elmúltam hamarább megint lol

De kivételek lehetnek de járj utána

2018. dec. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!