Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek mit tanuljak?...

Szerintetek mit tanuljak? Bőven lent

Figyelt kérdés

17 éves vagy, jelenleg Amerikában vagyok tanévre, de most nem ez a lényeg.

Tavaly voltam 10-es Gimnazista, és otthon kémia-biológia faktos voltam. Közben viszon elkezdett érdekelni a Közgazdaság/Politika is. Matekbol igazabol atlagos vagyon, világ életemben 3-4-5-öseim voltak. Kicsit el keseredtem, mert kezdem kicsit megitalni a kemiat meg a bioszt, mert egyszeruen mar nem erdekel annyira mint annak idejen 8.-ban amikor jelentkeztem. 9.után lehetett volna lehetőségem váltani matek/fizika faktra, de mivel nem éreztem úgy, hogy jó matekos lennék, ezért nem mentem át. Most 11.-ben meg már csak különbözeti viszgával mehetnék át. 10.ben új tanárunk volt, es sokkal jobb lettem matekbol mint voltam, sokkal nehezebb lett az ora, aztan elkezdtem sokkal tobbet keszulni matekra, es 9.es evvegi harmasombol egy 4.7es atlagom volt. De meg mindig nem hiszem, hogy tundnek matek faktra menni, tesom azon van, es o nagyon szenved bele, es sokkal-sokkal jobb matekos mint en.


Valaki tudna segiteni?


(Nemetorszagban szulettem, es szulettem, anyanyelvi szinten beszelem, angolbol pedig mar van C1-es nyelvvizsgam, ha ez segit valamiben.)



2018. dec. 15. 21:21
 1/1 anonim válasza:
Először is el kell döntened hogy mit akarsz a matekkal kezdeni. Ha szereted és valóban csinálni akarod az príma mert alapja a gazdasági szakoknak és nem mellesleg a mérnöki szakoknak. Fontos hogy a biosz/kémia ügy is rendezve legyen, mert ha tényleg nem akarsz velük kezdeni add le és csak azzal foglalkozz ami a jövőben előre fog vinni. Hidd el nekem ha elkezded kizárni hogy mit nem akarsz csinálni , a végére megtalálod álmaid szakját
2018. dec. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!