Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nagyon gáz a 2,3-as átlag?

Nagyon gáz a 2,3-as átlag?

Figyelt kérdés

ELTE- BTK

Angol & Nemet szakos osztatlan tanari kepzesen vagyok.

Remgetegszer lebetegedtem es nem tudtam rendesen bejarni, dolgoztam .. es ilyen hulyeseg miatt elbuktam ket targyat ami osszesen 9 kredit. Igy sacc per 2,3ra jon ki a sajat atlagom. Mar semmit se tehetek es ez annyira rossz. Itthon is kiakarnak csapni ezert, nem tudom mit kellene lepnem.

19/L



2018. dec. 17. 00:55
 1/5 anonim ***** válasza:
45%

melyik átlag?

hagyományos, súlyozott, korrigált kreditindex stb.?

attól is függ, hogy melyik ezek közül, hogyan jönnek össze a tárgyaid

tény, hogy nem túl jó, de te tudod, hogy miért lett ilyen, és te tudsz tenni azért, hogy a következő félév jobb legyen

otthon nem tudjátok megbeszélni, hogy miért lett ez ilyen, min lehetne változtatni stb.?

ha kicsapnak otthonról, akkor biztos nem segít abban, hogy jobban menjen a tanulás, ezt a szüleid is tudják

miért kellett dolgoznod?

ha ezt esetleg megspórolnád következő félévben akkor lehet jobb lenne majd az átlag

két tárgy még nem a világ ennyit bármikor tudsz teljesíteni még újra az adott félév kötelező tárgyai mellett, ne add fel

pihenj az ünnepek alatt és gondold át, hogyan tudnál változtatni

sok sikert :)

2018. dec. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20%

Súlyozott tanulmányi átlagról van szó, vagy miről? Ha igen, akkor a következő félévben jelentősen jobban kell teljesítened ahhoz, hogy ne soroljanak át önköltségesre.


Félve írom le amúgy, de szerintem BTK-n gáz ez az átlag, igen. De nyilván, ha beteg voltál meg dolgoztál, úgy azért más a dolog.

2018. dec. 17. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ezzel számoltam : [link]


Nem is attol felek, hogy ne lehetne meg a kovetkezoben csak ez annyira gaz :( ahogy az utolso is irta... btkn belul ez uber ciki es mar elso evtol megerdemelnek egy kicsapast.


Az a durva hogy 10 targyam van

Kredit ertek: 6,3,2,3,2,2,3,4,2,2

Jegyek: (abban a sorrendben hogy passzoljanak a kredithez) 1,1,5,5,5,5,3,3,4,5...tehat annyira nem veszes. Persze a bukott 9 kredit igen.. de ugye ez a legjobb eset mert 4 vizsgam

Hianyzik.

Tehetetlennek erzem magam.

2018. dec. 17. 03:13
 4/5 anonim ***** válasza:

szia

ez nekem korrigált kreditindexnek tűnik

nem mindegy hogy korrigált kreditindex vagy súlyozott átlag

nekem volt egy félévem amikor 4.77 volt a súlyozott átlag, de mivel nem teljesítettem egy sokkredites tárgyat így a korrigált kreditindexem 2.98 volt

amúgy a fizetősre való átsoroláshoz tudtommal a súlyozott átlagot nézik abba pedig nem számít bele a nem teljesített tárgy(most megnéztem, nálunk az szte-n a súlyozott átlag számít)

a súlyozott átlagod így a 8 teljesített tárgyból 4.2 lenne

szerintem nézd meg hogy megy ez nálatok, tanulj a lehető legtöbbet még a hátralevő vizsgáidra és ne aggódj, jövőre új félév újra nekifuthatsz egy csomó mindennek,jobban is bele tudsz majd rázódni az egyetembe, lesz már rutinod

2018. dec. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

"Nagyon gáz a 2,3-as átlag?

ELTE- BTK

...

ez annyira gaz :( ... btkn belul ez uber ciki"


Akkor meg is van a válasz...

De ha tényleg amiatt van, hogy beteg voltál, akkor azért ne keseredj el. Egy ideig ne dolgozz, ha nem muszáj, koncentrálj a tanulásra.

2018. dec. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!