Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lassan lediplomázok a főiskolá...

Lassan lediplomázok a főiskolán, érdemes elvégeznem közben ezt a tanfolyamot (lent)?

Figyelt kérdés

pénzügy számvitel szakos hallgató vagyok, pénzügyi-számviteli ügyintéző tanfolyamot érdemes elvégeznem?


vagy fölösleges?


igazából azért szeretném, hogy valamilyen módon el tudjak helyezkedni, és úgy gondolom, hogy a főiskolán nem kapom meg azt a gyakorlati ismeretet amit esetleg egy ilyen tanfolyamon igen.

szerintetek?


2010. jún. 27. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, a gyakorlatot a gyakorlatban tudod megtanulni, inkább jelentkezz valahova gyakornoknak, vagy részmunkaidőbe, akkor lesz gyakorlatod, lehet hogy pénzt nem kapsz érte, de legalább fizetned sem kell. (és lehet még pénzt is keresel vele)
2010. jún. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a mérlegképes könyvelői tanfolyamot csináld meg mellé - annak van értelme
2010. jún. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is sokkal jobban megéri a mérlegképes könyvelő vagy a könyvvizsgáló.
2010. jún. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!