Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » OKJ vagy Óbudai Egyetem?...

Csontianyja kérdése:

OKJ vagy Óbudai Egyetem? Földmérő szeretnék lenni

Figyelt kérdés
Nem tudom melyiket válasszam. Nem akarok még 3 és fél évet tanulni egyetemen viszont OKJ-s képzés messze van de az csak 2 év. Nem lesz sok pontom ez is zavar.

#OKJ #iskola #Pest #pont #Óbudai? továbbtanulás
2018. dec. 27. 13:19
 1/3 anonim válasza:
85%
Egyetem. Az a plusz egy év hamar elmegy, és még diplomád is lesz.
2018. dec. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én személyes véleményem az, hogy azt az egyetemi kart amit kinéztél el kell kerülni messzire. 2 évet jártam oda nagyjából 8 éve, és már akkor is olyan remekül ment a dolog nekik, hogy csődközelbe került a kar, és át kellett vennie az Óbudai Egyetemnek.


A szakmai tanárok gusztustalanok, nagyjából ennyit tudok róluk elmondani. Amikor passziváltattam és kértem tőlük aláírást, majd sétáltam el még be is szóltak a hátam mögött, vagy szakmai gyakorlaton amikor feltettem egy kérdést, azt mondta az egyik, hogy "aki ezt nem tudja, ne akarjon földmérő mérnök lenni", hát a ku...a anyját, azért voltam ott, hogy tanuljak.


A végzés utáni kilátások sem a legjobbak. Olyan mérnöki diplomával, ha szerencséd van, bekerülsz azok közé, akik 200 nettót talán megkapnak, vagy vállalkozást alapítasz.


Azóta elorientálódtam mérnökinformatika felé. Ezt viszont nem bántam meg.

2018. dec. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:)
2018. dec. 29. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!