Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki jár a Óbudai Egyetem...

Valaki jár a Óbudai Egyetem Alba Regia Műszaki karára? (Székesfehérvár) Földmérő és földrendező szak érdekelne! Vagy csináljam meg először okj-n, hogy könnyebb legyen? (többi lent)

Figyelt kérdés
Néztem a felvételiben 2 tárgyat kérnek, az meg is van meg tudom hogy felvennének. Lényegében az a kérdésem, hogy mennyire nehéz az egyetem. Nappali képzésen lehet hétvégenként diákmunkát vállalni? (pl. tesco, meki, vagy bármi) Szorgalmi időszakban is van száminkérés vagy csak ZH és vizsgaidőszakban? Kollégiumra is lenne szükségem, oda is a pontos szerint veszik fel egy elsősöket?

2017. jan. 19. 23:24
 1/2 A kérdező kommentje:
Elírtam: a pontok szerint vesznek fel a kollégiumba?
2017. jan. 19. 23:26
 2/2 Sayrux ***** válasza:
100%

Szia!

Én ott végeztem 2010-ben levelezőn. Én előtte a Vargába jártam középsuliba földmérő szak és második generációs földmérő vagyok. Elég komoly szakmai tudással mentem oda, de elméleti része azért kemény volt nekem is, nagyon sokat kellett tanulni. Mi 110-en kezdtük a levelezőt és kb 10-12-en fejeztük be. Ez egy műszaki főiskola tehát nehéz. itt nem bemagolni kell dolgokat hanem megérteni. Hozzáteszem a levelező nehezebb, mivel kevesebb és tömörebb anyagot kapunk. A nappali szakon úgyis az alapoktól veszitek így szerintem sok értelme nincs az Okj képzésnek.

Üdv

Halász Zsolt

Földmérő

2017. jan. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!