Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megéri fogtechnikusnak tanulni...

Megéri fogtechnikusnak tanulni? Vélemények?

Figyelt kérdés

Kreatív, művész-beállítottságú ember vagyok. Jó a kézügyességem, mindig is művészetire szerettem volna menni, de nálunk oda bekerülni kb lehetetlen és nem engedhetek meg magamnak 800k/félévet... Na meg az is kérdéses lenne azzal tudnék-e mit kezdeni. Egyik ismerősöm ajánlotta a fogtechnikus képzést. Egyik rokona már több éve ebben dolgozik és állítása szerint nagyon jól keres.


Nektek van erről vélemény/tapasztalat? Csak maszekban éri meg?



2018. dec. 31. 16:15
 1/1 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-f..


Szia!


Én a nem túl régi kérdések között keresgélek. Én úgy gondolom, ha jó a kézügyességed, és szereted csinálni, meg érdekel is, akkor én nem látok akadályt!

de én a Pannon Kincstár oldalán azt olvastam, hogy a Fogtechnikus képzésre történő jelentkezés előfeltétele a Fogtechnikus gyakornok.

Így, ha a kettő együtt 18 hónap. Bizony, majd' 800 ezer Ft a kettő képzés összesen, de havi részletfizetéssel nem vészes, ha dolgozol is mellette. Valamit valamiért!

De szerintem indítanak nappali OKJ képzést is valahol.

Ha valamiben ügyes az ember, és szívből szereti csinálni, akkor nincs annál nagyobb ajándék az életben, ha azt csináljuk, amit szeretünk!

2019. jan. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!