Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van olyan aki BME GPK-ról át...

Van olyan aki BME GPK-ról át ment másik egyetem gépész szakára?

Figyelt kérdés

Sajnos nem sikerülnek olyan jól a tárgyaim a BMEn mint, ahogy szeretném, pedig sokat készülök, még is hiába.

Azon gondolkozom, hogy egyáltalán másik egyetemen könnyebb lenne e a képzés, mert hall az ember ezt is azt is, tárgyak suempntjából se tudom, hogy megérné e.

Csak attól félek, hogy ha idágig se ment olyan jó (másod éves vagyok), akkor késöbb még rosszabbul fog.


Kérdésem tehát van e olyan aki úgy döntött, hogy elmegy a BME gépész szakáról más egyetem gépész szakára, ha igen melyik egyetem ? most jobban teljesítesz, mint a BMEn, egyszerűbb? BMEn hogy ment előtte?


A válaszokat nagyon szépen köszönöm!



2019. jan. 2. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Többi egyetem biztos könnyebb mint a BME:)
2019. jan. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is a karon vagyok és teljesen megértelek és együttérzek veled. Gépész szakos átvételröl nem hallottam ismerösi körböl, de épitészeket vett már át a Szent Istváni. Szoval biztos lehetséges csak attol az egyetemtöl kell indformáciot kérni.

De én azt javasolnám neked, hogy ne add fel. Itt tényleg megedzenek téged (minket...) és sokkal strammabb leszel mint bárki egy másikrol.

Tudom bennem van ez a felsöbbrendüség talán, de könyörgöm Veszprémben rossz müsz rajzot másoltatnak, Györben nem ismerik a jegyzökönyvet és 10ed annyi rajzbeadandojuk van. Gyakorlat teszi a mestert!

Bátoritalak téged, hogy bármilyen kilátástalannak is érzed, ne add fel. Esetleg a következő féléved passziváltasd és akkor ki tudod szellöztetni a fejed.:)

2019. jan. 6. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Esetleg arra gondoltál, hogy nem az egyetemet hagyod ott, hanem a szakot, és egyetemen belül másik szakra mész? Pl a gépészhez nagyon hasonló a járműmérnök. Sok tárgyadat el is tudnád fogadtatni szerintem.
2019. jan. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!