Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Műszaki menedzser vagy könyvelő?

Műszaki menedzser vagy könyvelő?

Figyelt kérdés
Jelenleg teljes káosz uralkodik bennem. Első éves műszaki menedzser hallgató vagyok, mellette dolgozom. A szak nem nagyon jön be, ráadásul most lesz több vizsgám is, amik nem biztos, hogy meglesznek. A munkahely miatt érdemes lenne megcsinálni ezt a szakot, de nem vagyok benne biztos, hogy ér - e annyit, hogy szenvedjek vele. Gondolkodtam b tervként azom, hogy ott hagyom ezt a szakot és megcsinálnám a pénzügyi számviteli ügyintézőit, utána pedig a mérlegképes könyvelőit, viszont már nem vagyok annyira fiatal, hogy csak úgy váltogassam a szakokat. Szerintetek érdemes lenne egy olyan szakon maradni, ami nem tetszik és nem is biztos, hogy elsőre menne vagy inkább váltsak és csináljam a másikat?
2019. jan. 5. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Rengeteg fele lehet vele dolgozni, el nem hiszen, hogy nem találsz majd vele olyan munkát ami érdekelne. Sztem fejezd be a mű menedzsert.
2019. jan. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
melyik egyetemre jársz? én is hasonló cipőben járok, mint te
2019. jan. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Óbudai
2019. jan. 15. 17:12
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem műszaki menedzser végzettségem van, de sosem dolgoztam a szakmámban.

Bankszférában dolgozok, és most azon gondolkozok tanuljam ki a könyvelőit...

Hát nem tudom, inkább a műszaki ha jó helyre tudsz kerülni.

2019. jan. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!