Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen nehéz bekerülni ide?

Milyen nehéz bekerülni ide?

Figyelt kérdés
A Moholy nagy művészeti egyetemről lenne szó. Igazábol a média design szakot néztem, de elég sok minden érdekelne, tervező grafika, animáció.. Az lenne a kérdésem hogy milyen nehéz ide bekerülni, illetve mik a követelmények az alkalmassági vizsgán?

2019. jan. 5. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, azt hiszem elegge nehez. Felvetelizned kell, gyakorlati es beszelgetes reszbol all. Volt baratom ott tanul jelenleg es meselte, hogy tavaly neki kellett helyben vagni, rajzolni, esszet irni egy 2 perces filmrol amit ok ott helyben leadtak, kell tervezned egy logot kezzel es geppel. Ha nem vagy jartas a rajzban akkor ne csuggedj, 3D-s rajzokkal kompenzalhatod. A felvetlei beszelgetesen meg be kell adnod a munkaidat amin valaha is dolgoztal, kell egy portfoliot irnod. Amikor behivnak beszelgetni megkerdezik, hogy miert pont oda akarsz menni, milyen tanulmanyokat vegeztel, hobbi, mennyire vagy jartas a kulonbozo filmekben..

En is oda szerettem volna menni de mivel nem tudok rajzolni igy el is engedtem

2019. jan. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2019. jan. 6. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!