Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehet így az érettségin...

Lehet így az érettségin változtatni? Bővebben lent:

Figyelt kérdés

Ez most hülye kérdés, és tudom, hogy nincs rá sok esély, de hol máshol kérdezzem meg?

Szóval:

Ha pl megpróbálok egy emeltszintű érettségit tenni nyelvből, de az nem jön össze, lehet még esélyem azzal az eredménnyel középfokúra? Nem lehet átvinni az eredményt? Vagy meg buktam, és jövőre próbálhatom csak újra? Furán hangzik, sőt, biztos nincs így, de azért megkérdezem.

Kérlek ne adjatok lenéző válaszokat, köszi



2019. jan. 5. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs. Nem jövőre próbálhatod újra, hanem októberben.
2019. jan. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ha nem sikerül, nem kapod meg automatikusan a köépszintű. Ez nem így működik.


Emelt szintű érettségi


Jeles (5) 60-100%

Jó (4) 47-59%

Közepes (3)33-46%

Elégséges (2)25-32%

Elégtelen (1) 0-24%

2019. jan. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor azt hiszem csak egyből fogok emeltezni :) magyarból és nyelvből szerettem volna, de nem hiszem hogy a kettő sikerülni fog, így választanom kell. Köszönöm a válaszokat
2019. jan. 5. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!