Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Karinthy Frigyes Gimnázium...

Karinthy Frigyes Gimnázium (Bp.) szóbelije nehéz? 2019! (többi lent)

Figyelt kérdés

ELmúlt években a Karinthyban milyen volt a szóbeli?Milyen feladatok voltak? Azt tudom hogy magyar és matek.Magyarból verselemzés de milyen vers?(Aki volt ott szóbelizni elküldhetné a verset)

És matekból milyen feladatok vannak? Rendes pédát aki volt már ott!



2019. jan. 7. 19:49
 1/5 A kérdező kommentje:
senki?
2019. jan. 12. 12:40
 2/5 anonim ***** válasza:

A magyar nem nehéz,

a matek kicsit nehezebb

2019. jan. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Először matekra mész, ahol tételt kell húzni

(feladatsor), amin van kb. 6-7 feladat amit meg kell oldanod (van rá kb. 10-15 perc), majd odahívnak a tanárok az asztalukhoz és megnézik a megoldásaid


A magyar szóbelin szintén húzni kell verset,

feladatlapot adnak amire vázlatot írhatsz magadnak,

erre is van kb 10 perc -

2019. jan. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Na szóval, én Karinthys vagyok:D

Én 17-ben felvételiztem de tavaly is ott voltam a szóbelinél szal vágom milyen:D

Arra készülj, hogy nem könnyű, ezt használja a Karinthy arra, hogy csináljon egy nagy szűrést a diákok között...

A matek jó esetben 4-5, rossz esetben 6-7 feladatot kapsz, és igen majd te húzód ki a feladatokat. 20 perced lesz dolgozni de van hogy 15 után kihívnak mert nincs senki soron és te jössz. Ha meg nem dolgozol 20 perce akk szólhatsz hogy meg kell egy kis idő, ezt egyszer el tudod játszani 90% ban mindig engedik. Utána kimész szépen elmondod mit hogy és miért csináltál:D.

A magyar kissé komplexebb. Ott egy verset húzol, 20 perced lesz elemezni(kapsz lapot meg minden és írhatsz jegyzetet amit majd nézhet sz de természetesen nem olvashatod fel!) mindenféle NEM ISMERT versek lesznek szal híres versre ne számits:(( lehet 4 vagy akar 40 soros vers is, itt is húzni kell szal szerencsére megy. Ha szépen elmondtad a versrol a storyt akkor huzol egy kis kártyát amiről dumálni-dumalni és dumalni kell, ez bármi ilyen aszochiacios cucc lehet: reklám, media, építészet, idegen nyelv.....

Úgy kb ,,ennyi’’ az egész, ha vmi meg van írj privatba:D

2019. febr. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia, a Karinthy Frigyesben vagyok matematika tanár.

Idén 2 feladat lesz a matekon, egy függvény transzformációs és egy egyenlet.

Magyaron kapsz kettő verset él elemeznek kell mindkettőt, nincs felkészülésidő.

Sok sikert kívánok.

2019. febr. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!