Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Karinthy Frigyes Gimnázium?

Karinthy Frigyes Gimnázium?

Figyelt kérdés

Sziasztok,lenne pár kérdésem a sulival kapcsolatban:

Milyenek a tanárok?Milyenek a diákok?Sok olyat olvastam/hallottam,hogy sznobok,stréberek járnak oda.

Ez igaz?

Ezen kívül bármit leírhattok róla!

Tudom,hogy 100 ilyen kérdés van már...

Előre is köszi:)


2018. jan. 30. 15:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%
Nem jellemző amit írtál...nyilván van 1-2 sznob itt is de nem ez a jellemző. A lányom idejár és nagyon jó az osztályuk angol kéttanon, Nem igazán stréberek járnak oda hanem jó képességű, könnyen tanuló gyerekek, akiknek sok minden másra is jut idejük a tanuláson kívül. A tanárok nagy része jó fej, családias a légkör, csak ajánlani tudom... :DDD
2018. febr. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2018. febr. 8. 21:43
 3/19 anonim válasza:
26%
Ha az igazságot keresed nézd meg instán az antikarinthy2-t :DDDD
2018. febr. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Megnezem😂
2018. febr. 22. 21:36
 5/19 A kérdező kommentje:
Ennyire rossz tenyleg?
2018. febr. 22. 21:38
 6/19 A kérdező kommentje:
Mennyire veszik komolyan a nem lehet telefont hasznalni,sminkelni stb dolgot?nagyon szigoru?
2018. febr. 22. 21:41
 7/19 anonim válasza:
76%

Leírom a nagyon őszinte véleményem a Karinthyról. Számomra a legjobb döntés volt, ez egy elképesztően szabad, vidám légkörű, unalmas hétköznapok fogalmát alig ismerő gimi. 2 dolog fontos igazán: maga az oktatás és a társasági élet.

Az oktatás nagyon magas szintű, ahogy azt az eredmények is mutatják, de nem kell megijedni, ez nem jelent "versenyistálló" sulit, mint ahogy némely rémhír terjeszti azt. Ha ki akarsz bontakozni, a Karinthyban hagynak, felkarolnak, találsz alkalmat, hogy megvalósítsd a céljaid. Ha nem akarsz, csak éppen hármasokkal elvégezni egy sulit, másra koncentrálni, nem szólnak érte. Mielőtt idejöttem, én is nagyban nézegettem a gyakori kérdéseket, és féltem, hogy sok stréber lesz. A Karinthyban nem nagyon tudok strébert mondani. Egy fontos: a tanulás itt nem lesz ciki, mint sok általánosban, de attól még nem gyógyegerek lesznek az emberek. A tanárok nagy része jófej, vannak, akikkel suli után közösen "mulatunk", satöbbi.

És ezzel már a másik részről is beszélhetünk: a társasági életről. A kezdetektől fogva annyi sulis rendezvény van, hogy nehéz egyáltalán egy "szürke hetet" találni. Emellett általában az osztály/csoportközösségek is jók, és nagyon jót lehet szórakozni.

Persze mindenütt van, aki nem szereti az egészet, akinek minden keserű, akinek a programok sem tetszenek, aki gyűlöli a tanárait, stb. Ilyenek csinálták azt az instagram oldalt is.

Hidd el, nekem is és még sokaknak ez a suli boldogságot hoz a mindennapokba. Más régi osztálytársaimtól hallok sztorikat más gimikről, és azok mindig ráébresztenek, hogy mennyire jó suli is a Karinthy.

2018. febr. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszi,ez eleg meggyőző volt!😁
2018. febr. 26. 19:54
 9/19 anonim ***** válasza:
67%

Mint minden rendszerben, a Karinthy felvetelirendszereben is megvannak a hibak, igy meg a Karinthyba is bekerul nehany unintelligens, minden ellen lazado, buta gyerek, akibol az evek soran a legeslegjobb iskola ellen is lazado, mindennel elegedetlen, rosszindulatu idiota lesz. Ezek csinaljak az antikarinthyt. :) Ha a Karinthyba jossz, meglatod, csak az unintelligens, ignorans, figyelemhianyos tinedzserek elegedetlenek.

Ez az iskola a legjobb hely, ahova valaha kerulhetsz. Sehol mashol nem fognak ennyire emberien, partnerkent kezelni a tanaraid, sehol nem lesz ilyen kulonleges a hangulat. Nincs meg egy olyan iskola, ahova ennyi oregdiak jar vissza rendszeresen; akar a diakbizottsagba, akar csak beszelgetni egy-egy jo barattal (ezek akar a volt tanarok is lehetnek, igen). Rengeteg sztereotipia kering a Karinthyrol, miszerint sznobokkal es streberekkel van tele, ennek epp az ellenkezoje igaz. Budapest egyik legelitebb iskolaja, az teny, ennek ellenere senki nem halt meg bele abba a bizonyos “felhaborito kovetelmenybe”, es amennyiben valaki nem buta, nem is fog.

Ugyhogy ne hallgass azokra, akik csak a rosszat mondjak, mert valoszinuleg semmi relevans nincs a mondanivalojukban, csak nagy a szajuk. :)

2018. márc. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Ertem,koszonom!ma voltam szobelizni es szimpik voltak a tanarok meg a suli is
2018. márc. 3. 14:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!