Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jog vagy pénzügyi számvitel a...

Jog vagy pénzügyi számvitel a jobb?

Figyelt kérdés
Leginkább az érdekelne, hogy a (tudom nem lehet jósolni) következő évtizedben, melyikkel lehet jobb karriert befutni. Melyikre lesz nagyobb szükség. A jog esetén szakvizsgázni nem szeretnék. Így milyen munkakört tudnék vele betölteni? Psz-el jobban képben vagyok. Leginkább az érdekelne, hogy a másik milyen lehetőségeket nyit meg, jobbakat vagy sem?
2019. jan. 8. 14:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem cél a szakvizsga jogból akkor szerintem a jogot hagyjad, mivel szakvizsga nélkül kb. semmire mész egy sima jogi diplomával. Emellett ha a keresetet nézzük joggal nem fogsz tudni rövid idő alatt sokat keresni pénzügyi számvitellel viszont igen. A pénzügyi számvitel esetén kevesebb energiabefektetéssel magasabb fizetés érhető el és viszonylag rövid idő alatt, jog esetében ez nem mondható el.
2019. jan. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! :) És Psz esetén mit gondolsz a kontrollerségről? Ezen gondolkodom, egyelőre a legszimpatikusabb. Mennyire nehéz?
2019. jan. 8. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!