Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Soter Line szoftverfejlesztő...

Soter Line szoftverfejlesztő tanfolyamról vélemények?

Figyelt kérdés
Olyan válaszoljon pls, aki oda jár vagy oda járt.

2019. jan. 9. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:
38%
Nane... ha már fizetsz érte, legyen értelme. Juss vele egyről a kettőre. SoterLine-ból van ismerősöm, egy átment az A&K Akadémiára, egy pedig a Codecool-hoz, hogy el is érjenek valamit végül, ne csak az ideje menjen el. Most már dolgoznak, kb. 1 év alatt helyezkedtek el mindketten.
2019. jan. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Annyira gyenge volt a képzés? :S
2019. jan. 10. 09:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Az akkreditációs folyamat egy képzés esetén évekig eltart. Így OKJ képzés IT területen nem tud naprakész lenni. Ennél gyorsabban változnak az elvárások.
2019. jan. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak rákerestem a Soter kulcsszóra és így jutottam ide.



A bootcamp-ek nagyon-nagyon drágák és sok esetben olyan időbeosztásban vannak, hogy képtelenség mellette dolgozni.

Az egyetem hosszú és a 42,5 óra munka+órák+gyakorlás,tanulás szerintem horror.


Az OKJ elérhető alternatíva.


Csak úgy lesz az ember programozó, ha rengeteg energiát fektet bele a sulin kívül is.

Így viszont szerény véleményem szerint jó lehet az OKJ is.



Én amúgy a Soter-Line-hoz járok és szeretem. Jók a tanáraink, érthetően magyaráznak. Az óraszám kevés, valaki szerint lassan haladunk, de aki itt kedzte, az így is lemarad, látom.


De én brutálsokat tanulok otthon is, ma is hobbiprojekteztem pár órácskát.


Amúgy jövőre év elején lesz az OKJ-vizsgánk.



Én ajánlom annak, aki tényleg komolyan veszi.

Voltam már két szoftverfejlesztő állásinterjún és egy előszűrésen eljutottam a 2. körig. Nem fújoltak sehol az OKJ miatt, bár az egyik helyen rákérdeztek, tervezek-e szakirányú diplomát.


A jövőben lehet rá esély, nem kizárt, de egyelőre legyen meg az OKJ.

2019. máj. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!