Óvodapedagógus hol?

Figyelt kérdés

A pontok alapján Debreceni, Szegedi, Károli, Neumann közül melyiket tartjátok jobban? Vagy esetleg más egyetemen mi a tapasztalat? Mi a véleményetek róla?

Előre is hálásan köszönöm!



2019. jan. 10. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben mindenképp egy családias hangulatú iskolát választanék, ott sokkal többre viheted.

Én jelenleg Bajára, az Eötvös József Főiskolára járok. Itt nem csak neptun kódok vagyunk, hanem ismernek, segítenek.

Ha szeretnél többet tudni, nyugodtan írj.

2019. jan. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
#1 a Károli is ilyen, de nem tanárira jártam, úgyhogy erről nem tudok nyilatkozni. Viszont a Károli szakja után elmentem egy nagyobb egyetem nívós szakjára ahol visszasírom a Károli családias hangulatát.
2019. jan. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat!
2019. jan. 12. 17:54
 4/7 A kérdező kommentje:
#1 messze lakom Bajától, de köszönöm szépen!
2019. jan. 12. 17:56
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó a kolis élet, nem a távolság számít, én se vagyok épp közeli.. De volt már Nyíregyházáról is diákunk.
2019. jan. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Magyarországon óvodapedagógus képzésben az ELTE TÓK van a legelső helyen, vidéki egyetemek közül a Sopronit tartják a legnívósabbnak. Én utóbbiba járok, nagyon barátságosak a hallgatók és az oktatók is, az oktatás is rendben van és jó a légkör. Itt nem csak egy NEPTUN kód leszel, mindenki ismer mindenkit:)
2019. jan. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. jan. 14. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!