Levelező vagy nappali?

Figyelt kérdés
Jelenleg nappali képzésen vagyok de jelentkeztem egy gyakornoki programra, ahova be is kerültem viszont így mostmár azon gondolkozom hogy jobb lenne ha levelezőn Péntek és Szombati napon járnék suliba és a hét többi napján pedig a gyakornoki pozicióba dolgozni. Viszont úgy tudom hogy a gyakornokoktol mindig nappali képzést kérnek. Gondot okozhat ha a gyakornoki időszakom alatt váltok képzési formát? Természetesen rákérdezek a munkáltatónál is de érdekel, hogy ti mit tudtok erről?

2019. jan. 19. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Sztem gond.
2019. jan. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Milyen szakra jársz? Az se mindegy. Ha teheted, maradj nappali képzésen!! Alapképzésként _sokkal_ jobb, mint a levelező.
2019. jan. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Gépészmérnökon vagyok.


Ezt kifejthetnéd hogy miért jobb a nappali?

2019. jan. 19. 11:05
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Jézus na ott viszont SEMMIKÉPPEN NE menj át levelezőre. Mérnöki szakra nappalira kell járni, több a gyakorlat, sokkal jobban kell a személyes jelenlét! De amúgy nem egészen értem miért akarsz átmenni levelezőre: sok együtt a gyakornoki program meg a nappali? (Amúgy igen, kidobnak a programból, persze.)
2019. jan. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nyilván egyszerűbb lenne az időbeosztás, hogy csak 2 nap kell egy héten iskolába járnom és H-CS dolgozhatnék. Meg igazából pont a több gyakorlat miatt mennék levelezőre hisz gyakorlatot inkább csak a munkahelyen tudsz szerezni és nem az iskolában. Nappali mellett legjobb esetben heti 2 napot tudok majd menni levelezőn meg 4 napot.
2019. jan. 19. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!