Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehetek-e levelezős államilag...

Stickazzii kérdése:

Lehetek-e levelezős államilag támogatott, ha nappalin nem volt meg a minimum félévi kredit?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy nem sok esély van rá, hogy összeszedjem a félévi minimum kreditet. Azt hallottam, hogyha szakot váltok, akkor ugyanúgy maradhatok még államilag támogatotton. De én a szakot nem akarom lecserélni. Ha nappali helyett átváltok levelezősre, akkor ugyanúgy lenne mintha simán megbuktam volna és átraknak fizetősre, vagy olyan, mintha szakot váltottam volna?

2018. nov. 19. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
A levelezősök 90%-a fizetős, szóval sanszos hogy fizetned kéne, akkor meg nem mindegy hogy nappalin kell fizetned, vagy az estin? Illetve én úgy tudom, külön kell jelentkezni februárban, nem lehet csak úgy atmenni levelezőre. Persze miután megtörtént a jelentkezés, a krediteket beszámítják, csak nincs olyan hogy hopp én ma nappalis vagyok, na de holnaptól inkább levelezős. SZERINTEM, de lehetséges hogy most baromságot mondtam, javítsatok ki.
2018. nov. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. Nekünk mondták az egyetemen, hogy amyim szak van levezőn is, arra á lehet jelentkezni, s beszámítják a krediteket. Mert csak másik képzési forma.

Kérdező! Ha nem sikerül teljesítened a kreditedet, akkor nem az van, hogy nincs meg a minimumkövetelmény, s elveszted az állami helyed?

2018. nov. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz! Mivel hiába levelező ha az is állami! Te pedig ha nem vagy képes államin - ezen van a hangsúly nem a levelezőn - teljesíteni a követelményeket akkor fizetősre tesznek. Szóval lehetsz levelezős fizetősön!
2018. nov. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Add be a jelentekezésedet felvin újra, és fogadtasd el a tárgyaidat.
2018. nov. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!