Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 2019es felvételi, kinek milyen?

2019es felvételi, kinek milyen?

Figyelt kérdés
Mondjátok el milyen lett a magyar, a matek, meg hogy mi nem ment, hogy mind lássuk milyen lett az átlag teljesítmény

2019. jan. 19. 12:32
 1/3 anonim válasza:

Még fogalmam sincs. 😥

A matek nekem mindig jobban ment mint a magyar, a magyarnál most is volt, amit nem tudtam. A mateknál mindenhova írtam valamit, úgy-ahogy ki is jöttek, de nem hiszem, hogy mindegyik jó lett. Szerintem sokkal nehezebb volt az idei matek, mint az előzőek, meg nem is hasonlított annyira rájuk. Próbafelvételin írtam már hibátlan matekoz is, ahhoz képest sokkal rosszabb lett.

2019. jan. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nagyon rosszul az előzőknél a matekom 255-30 pontos itt meg örülök ha lesz 10 sokkal nehezebb volt mint eddigiek.
2019. jan. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
*25
2019. jan. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!