Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik az a felsőoktatási...

Melyik az a felsőoktatási államilag támogatott szak, ahová a legkönnyebb bekerülni?

Figyelt kérdés
2019. jan. 19. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
A mérnöki és infós képzések ponthatára elég alasony szokott lenni még államin is. BME-n szoktak magasabbak lenni, de más egyetemeken főleg vidéken gyakran 280-300 ponttal be lehet már kerülni.
2019. jan. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Oda nem bekerülni nehéz, hanem bennmaradni.. Alig 25-30 %.
2019. jan. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%
Nem mondod 😮😮 Nem írta hogy benn is akar maradni, csak bekerülni szeretne 😂
2019. jan. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Bentmaradni könnyű... Bekerülni nehéz...

Egészen jól tanulok, de az érettségitől egy kicsit félek... Ezért próbálok olyan főiskolát nézni, ahova könnyű bekerülni.

Azt már többször halottam, több helyen, hogy az első év a rosta, a gyengék kihullanak, a tanulni akarók meg bentmaradnak, nagy dolog, ezzel nem lesz gond.

Amúgy sem akarok olyan főiskolába jelentkezni, ami egy versenyistáló, mivel nem akarok abban a cca 4 évben egész végig vértizzadva tanulni, nekem a folyamatos kemény tanulásból bőven elég volt az elmúlt 12év,az egyetemen végre egy kicsit szeretnék lazítani...

Tudom furcsán hangzik, de nem kérek negatív rosszindulatú véleményeket privát üzenet formájában, mert erre nem vágyik kíváncsi.

Nagyon szépen köszönöm a delikvensek megértését.

2019. jan. 19. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!