Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek

A kérdés

Az elő és az alkalmassági vizsgákra egy határidejig kellett jelentkezni, vagy az az elő és az alkalmassági vizsgáknak külön jelentkezési határidejük van? Valaki lenne, aki tud pontos tájékoztatást adni erről?

Szeretnék jelentkezni a Semmelweis Egyetem Pető András karára (konduktor).

jan. 21. 21:29  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha felsőoktatásba jelentkezésnél a jelentkezési helyekre, ha az elsőre is és a második helyre is elérem a meghatározott ponthatárt, választhatok, hogy melyikre szeretnék menni mégis?
Ha a Bachelorképzést külföldön csak júliusban fejezem be és a diplomámat augusztusban kapom meg, akkor lekésem a jelentkezési határidőt a Mesterképzésre Magyarországon, vagy...
A jelentkezési határidő (február 15. ) után is hozzá lehet adni további többletpontokat az eddig meglévőkhöz? Pl. : nyelvvizsga
Ilyenkor hogyan kell kitölteni a felvételi esetében a jelentkezési lapot?
Műszaki menedzser-t vagy logisztikai mérnöki alapszakot érdemesebb előrébb rakni a továbbtanulási jelentkezési lapon?
Kaptam egy egy 50000 Ft-os helyszíni bírságot. A helyszínen a befizetési módszerekről a rendőröktől tájékoztatást nem kaptam. Mi a teendő ha letelt a 30+3 nap közmunkára való jelentkezési idő?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Tanulási lehetőségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!