Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek a hatvani...

Mi a véleményetek a hatvani bajza gimiről, és a széchenyi középsuliról? Milyen tapasztalattal vagytok róluk?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudja még melyik lenne a jobb....

2019. jan. 23. 15:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szechenyi:

Tanari kar: vannak aranyat erok, de rajtuk kivul inkabb nem jellemeznem a tobbit. Maradjunk annyiban, valoszinuleg eloiras az, hogy minden tanar a diak kozerzetet lerontsa es motivalatlanna tegye.

Oktatas: par tanarnak luxus beerni idoben az orara. Megertem az 1-2 perces keseseket, de amikor mar 10 perce nem jon es ebbol rendszert csinal, akkor mar azert elgondolkozom rajta, hogy megeri-e ez a suli.

Kozosseg: jo, igazabol ezt tartom az egyik elonynek a bajzabal szemben.


Bajza:

Tanari kar/oktatas: jo-jo, de irrealis osztalyzatokat kapnak a gyerekek. Ezt ugy ertem, hogy jobbat, mint amilyenek valojaban. Igazabol nincs baj ezzel, mert ugy vettem eszre, hogy sokan tovabbtanulnak, de akkor is eleg fura, hogy ami a szechenyiben harmas az a bajzaban otos.

Kozosseg: semmi penzert nem mennek oda. Sznobok, bekepzeltek. Mindig vannak kivetelek persze, de sajnos en nagyon sok emberen eszrevettem ezt.


Igazabol a ket iskola semmiben sem kulonbozik “szint” teren. Bajzaban a realosok viszik a primet, de a tobbi osztaly semmivel sem okosabb, mint egy szikszis. Mindket sulibol mennek jo paran tovabbtanulni, szechenyiben max az az elony, hogy tudsz maradni +1 evet felsooktatasban, es elonnyel kezded az egyetemet, ha a szakmaval mesz tovabbtanulni

Ha fontos a kozosseg es a gyereked nehezen illeszkedik be, akkor szikszi. Itt is vannak persze maganyos emberek, de ugy erzem kevesbe eliteloek a szechenyiben, mint bajzaban. Ha fontos a gyerek jo kozerzete tanulas teren, akkor bajza.

2019. febr. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!
2019. febr. 2. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!