Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Neptun hibaüzenet tárgyfelvéte...

Neptun hibaüzenet tárgyfelvételkor?

Figyelt kérdés

Tárgyfelvétel nem sikerült!

A kurzusfelvétel nem sikerült!

Nem teljesül a XY kódú kurzus jelentkezési követelménye!

Hamis esetén aktív, lejárt határidejű pénzügyi tétele van (tartozás) : Hamis

Vizsgakurzus esetén: a hallgatónak ez már a második vagy az azt követő tárgyfelvétele : Hamis

Vizsgakurzus esetén: van aláírása a tárgyból : Hamis


Valaki tudna segíteni?



2019. jan. 30. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Én PTE- vagyok, nekünk azt írták, hogy a Neptun jelenleg megbolondult, mindenkit dobál le a tárgyakról, de igyekeznek megcsinálni, elvileg péntektől megint minden rendben lesz:D

Nekem azt írta ki, mikor fel akartam venni valamit, hogy "jelenleg nincs tárgyfelvétel", nem sikerült jelentkezni. Plusz egy tárgyról le is dobott.

Szóval ha péntek után is furcsa dolgokat írogat ki, akkor már pánikolhatsz:D

2019. jan. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lejárt pénzügyi tartozásod van.
2019. jan. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ahh neptun az egy rakás kaki. Nekünk (szintén PTE) tárgyfelvételkor az egyik tárgyra mindenkinek azt írta ki hogy már egyszer felvettük és majd keresztfélévben vegyük fel vizsgakurzusnak. Természetesen senki nem vette még fel azt a tárgyat előtte:D . Írt valaki ez egyetemnek hogy csinálják meg.

Aktív már a féléved? Bejelentkeztél?

2019. febr. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!