Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit lehet ilyenkor csinálni?...

Mit lehet ilyenkor csinálni? Gyógytornász szeretnék lenni és idén fogok 2019-ben érettségizni, de nem lesz meg a pont így mást kell megjelölnöm még mellé

Figyelt kérdés
Ha halasztok akkor mi történhet? Csinált már valaki ilyet megéri? Milyen okj-és képzést kéne elkezdeni ha majd vissza szeretnék térni.

2019. jan. 31. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha mindenképpen erre a szakra akarsz menni és biztos, hogy nem lesz meg a pontod, akkor hagyj ki egy évet és jövőre jelentkezz. Ez alatt az év alatt meg szerezz pontokat, ha rosszul sikerül érettségi akkor tedd le újra, szerezz mondjuk egy nyelvvizsgát stb. Egyébként melyik egyetemen akarod jelölni? Mert nem mindenhol magas a ponthatár, és pont ma megnéztem a Felvin a kiegészítő felvéltei információkat, amit ma publikáltak, a gyógytornász szakot még több helyen meghirdetik mint ami eddig ki volt írva, nem tudom ezt láttad-e ma.
2019. jan. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy jelold be az osszes g,ogytornasz kepzest. En 2 helyen is megjeloltem, a 2.helyre tuti bekerulok,mert az elso helyen magas a pont.. (en is most fogok erettsegizni)
2019. febr. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!