Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha kovetelmeny 2 emelt szintu...

Ha kovetelmeny 2 emelt szintu erettsegi, akkor ha csak egy emeltem van mindenkepp elutasitjak a jelentkezesem az egyetemre?

Figyelt kérdés
Lattam mar allatorvosin egy dokumentumba ha nincs meg az emelt szintu erettsegi akkor az eddigi eredmenyeket veszik figyelembe. Ez mar eleg regi dokumentum volt es lehet felre is ertelmeztem. Bocsi ha eleg off, de nem ertek annyira ehhez es a csaladom se szoval gondoltam tudnatok segiteni. Itt amugy a fogorvosira gondolok konkretan.

2019. febr. 2. 12:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha van már egy diplomád vannak egyetemek amik számolnak abbol pontot és ilyenkor nem nézik hogy emelteztél-e (eddigi eredmény alatt tippre erre gondolhatnak), de nyilván ha 2 emelt kell és neked csak 1 van elutasítják a jelentkezésed.
2019. febr. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ertem, koszonom a valaszt :)
2019. febr. 2. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!