Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Földtudománnyi meteorológián...

Földtudománnyi meteorológián mennyire nehéz a matek és a fizika?

Figyelt kérdés
Középiskolás vagyok és érdekel a meteorológia! Földrajz nagyon jól megy szívesen is tanulom, a fizika is ugyanígy (mondjuk néha vannak vele kisebb problémák, de gyakorlással megtanulom) viszont a matek sajnos nem a kedvencem és nem vagyok belőle kiemelkedően jó... Ha nem vagyok oda a matekért akkor hanyagoljam a meteorológiát?

2019. febr. 2. 13:02
 1/2 A kérdező kommentje:
Földtudományi*
2019. febr. 2. 13:03
 2/2 anonim ***** válasza:

A meteorológián sok és nehéz matek-fizika van.

Nem lehetetlen behozni a lemaradást, úgyhogy csak azért ne add fel az álmod, mert eddig nem voltál jó matekból.

De készülj fel rá, hogy az egyetemen (és persze addig is) nagyon kell majd hajtanod.

2019. febr. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!