Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire nehéz a dietetikus...

Mennyire nehéz a dietetikus képzés az egyetemen, sok kémia kell hozzá?

Figyelt kérdés
17 éves gimnazista vagyok, és egy netes “milyen szakma illik hozzád” teszt eredményeképp találtam rá erre a szakmára, utána olvastam és gondolkodóba ejtett.. viszont nem tudom mennyire nehéz..tudom van még egy kis időm de szeretném eldönteni hova menjek tovább. az átlagom 4es korul van de tudom ez még függ az éretségitől is. A fő kérdésem az lenne hogy nagy kémia tudas kell hozzá? mert kémiából mindig is 3as voltam..nem erősségem igy tegyek is le errol az egeszrol?
2019. febr. 4. 22:31
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Plázacica szak. Nem éppen észlények járnak oda, a tízcentis magassarkúkat, meg műkarmokat elnézve, szerintem átlagos vagy akár az alatti képességekkel is lazán el lehet végezni.


Maga a tudás amit ad egyébként hasznos lenne, de a mai dietetikusnak tanuló populáció 90 százalékánál a táplálkozástudományi tudás kb. abból áll, hogy bekapják a virslit.

2019. febr. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Kell hozzá kémia, van biokémiai tantárgy. Szerintem ha összeszeded magad sikerülhet
2021. dec. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!