Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakmát (nem egyetemi)...

Milyen szakmát (nem egyetemi) tanuljon egy meleg fiú, aki nem hajtűdobáló, de mégis olyan szakmát szeretne ahol nem nézik le ha kicsit látszik rajta az egyébként nem reklámozott mássága?

Figyelt kérdés

2019. febr. 7. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egészségügyi és szociális ágazatokban sok a meleg. Ha fiatal gárdába mész dolgozni, ott a kutyát nem fogja zavarni.
2019. febr. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen olyat, amit szeret és élvezné a munkáját!!! (Minden más szempont másodlagos.) 😊
2019. febr. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy már az alapján válassz magadnak szakmát, hogy meleg vagy vagy sem
2019. febr. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Lacás1976 válasza:

Én asztalos vagyok. Volt olyan munkahelyem ahol tudták. A mostanin csak egyvalaki tudja. Ez mondjuk olyan szakma ahol sok a homofób tirpák ember, bár az építőipar még rosszabb. Amikor szakmát választottam még nem tudtam meleg vagyok. irigylem aki ilyen fiatalon tudja.


Amúgy ahol sok meleg barátom dolgozik:posta,kereskedelem....

2019. febr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%

CNC esztergályos.

Ott senkit nem fog érdekelni a testhőmérsékleted.

2019. febr. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Utópia volna azt gondolni, hogy nem érdekli az embereket. Megvetéssel és kiközösítéssel válaszolnak egy olyan dologra amihez egyoldalról nincs közük másik oldalról pedig nem tehet az ember. Nem nyomulok rá hetero pasikra, eszembe se jutna, nyilván megnézi az ember mint ahogy a heterok is a szép nőket, de ez annyival annyi. Mégis az emberek undorodnak mert azt hiszik, ez valami kitalált betegség ami fertőző vagy ne adj Isten egy óvatlan pillanatba rájuk mozdulnék. Pedig ilyesmi eszem ágába sincs, sőt nagyon utálom magam azért aminek születtem mert így sose lehetek boldog. Vagyok annyira értelmes, hogy átlátom, ebben a világban CSAK az boldog akinek családja van és gyermekei. Hiába harácsol az ember vagyontárgyakat, az élet értelme ebben a világban akkor is az, hogy gyermeket és családot teremtsen az ember. Én meg nem akarom hazugsággal leélni az életem, hogy gyereket "csinálok" életem legnagyobb hazugságával. De attól is undorodom, hogy ország világ előtt kinyilvánítsak olyasmit amihez az emberek jelentős többségének egyébként semmi köze. Hiszen a heterok sem nyilvánítják ki hogy ki kedveli az orális szexet, a szado mazot, vagy egyéb másra nem tartozó dolgokat. De egyre több a szakmunkás, egyre kevesebb az értelmiségi úgy látom, és egyre több a toleránsság eltűnése ebben az országban. Talán a pesti közöny az ami elfedi, de az emberek sajnos nem fogadják el a másságot. Olyan dolgot nem fogadnak el, amihez nincs is közük tehát nem is érinti őket. Csak valahogy, jó "belerúgni" olyanba és olyanért akihez nem sok köti őket ilyen (vagy bármi deviáns) értelemben. Jó volna olyan szakma, ahol kikerülhetem azt, hogy korcsnak, defektesnek nézzenek ha NETÁN valaki megtudja. Eléggé rettegek ettől, hogy olyanhoz jut el ez a hír aki visszaél vele.
2019. febr. 8. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!