Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek

A kérdés

Van itt olyan aki gyóypedagógia vagy pszichológia szakon tanul/tanult? Köszi, egy továbbtanulás előtt álló lány 😀

Keress kérdéseket hasonló témákban: iskola, egyetem, pszichológia, pedagógia, logopédia, jelnyelv, főiskola

febr. 7. 18:52  Privát üzenet  

A válaszok
Pervinka1298 nevű felhasználó válasza:

Pszichón vagyok elsőéves, írj nyugodtan :)

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont febr. 8. 13:17 Privát üzenet
Van.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont febr. 10. 15:06 Privát üzenet
Gyógypedagógián-logopédián vagyok. :)

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont márc. 10. 22:31 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen ágazatai vannak a pszichológiának? Melyik éri meg?
Pszichológia, tanári vagy jog?
Mennyire van kereset a neuropszichológusra? Mennyit keres egy neuropszichológus? Milyen érettségi kell hozzá?
Tényleg ennyire nem éri meg pszichológiát tanulni? (Többi lent)
Pszichológia szak. Károli vagy Pázmány? Személyes véleményeket, tapasztalatokat várok.
PTE pszichológiára szeretnék jelentkezni levelező formában. Tapasztalatok?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Tanulási lehetőségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!