Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » PTE BTK tenyleg nagyon rossz...

PTE BTK tenyleg nagyon rossz otlet?

Figyelt kérdés

Eredetileg Szeged lett volna, de a nagy távolság miatt Pécs lett az új ötlet.

Valaki aki odajár esetleg?

Politikatudomány szak lenne amugy.



2019. febr. 10. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne rossz ötlet? Én úgy tudom jobb Pécs, de ne kövezzetek meg, ha téves infó.
2019. febr. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Régebbi kérdéseknél láttam itt, hogy sokan szidták,aztán azert kerdezem'
2019. febr. 10. 21:22
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezen az oldalon minden bölcsész kart, szakot szidnak, sőt mindent ami nem mérnöki, orvosi vagy informatikai, tehát ne ez alapján dönts.


Pécs meg Szeged kb ugyanolyan színvonalúak, ezért tényleg nem éri meg Szegedre költözni ha csak nem akarsz direkt messzire költözni vagy új helyre.

2019. febr. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se foglalkozz azzal, hogy itt mit olvasol.

Ha ez érdekel, s ebben vagy jó, akkor csináld ezt.

Inkább egy jó politológus, mint egy borzasztó informatikus/mérnök/orvos/közgazdász, mert 40-50 évig olyat fogsz csinálni amit nem szeretsz, nem élvezel.. annak mi értelme?

2019. febr. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat!:)
2019. febr. 11. 09:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet már elkéstem, de én Nemzetközi Tanulmányokra járok a PTE-n, több órám van a politológiásokkal Én megvagyok elégedve a tanárokkal is és mindennel igazából. Sőt én azt tudom,hogy a nemzetközis szak az most még előrébb került az országos rangsoron, és ugyan azok a tanárok mint a Politológián csak a tanterv eltérő valamelyest, de vannak közös órák. Ha bármi kérdésed van írj nyugodtan privátba is,szívesen segítek vagy mesélek a szakokról :)
2019. febr. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!