Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi kell ahhoz, hogy B kategóri...

Mi kell ahhoz, hogy B kategóriás vezetés oktató lehessek?

Figyelt kérdés
Mi az elvárt minimum iskolai végzettség? Pálya választás előtt állok sajnos nem sok minden érdekel de a vezetés az nagyon mióta megvan a jogsim allig volt nap, hogy ne vezettem volna. Elgondolkoztam rajta, hogy elmegyek oktatónak de nem tudom merre induljak el. Mik a feltételek, hogy személygépkocsi oktató legyek?
2019. febr. 10. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
24%
Legjobb tudomásom szerint ahhoz kell minimum 10-15 év vezetési tapasztalat. Ha ez megvan, akkor lehet jelentkezni tanfolyamra.
2019. febr. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

El kell végezned egy oktatói tanfolyamot. Az erre való jelentkezés feltételei:

- minimum 22 év életkor

- érettségi bizonyítvány

- érvényes B kategóriás jogsi (ha személygépkocsit akarsz oktatni)

- PAV II alkalmasság

2019. febr. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy kérdezek, de a PAV II mit takar?
2019. febr. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kolompár úr és kedves itteni emberek !


Én is oktató szeretnék lenni A,B,C jogsi szakoktatói tanfolyam sikeres elvégzése pályaalkalmassági érettségi kell és a jogsik ne legyenek kezdő jogsik tehát min. 2 éves legyen, tehát ahogy nézzük 24 év a min. kórhatár. Nekem még van 4 évem elkezdeni a képzést :(.

2019. febr. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!