Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetemi felvételi! Most...

Egyetemi felvételi! Most akkor a 11. -es jegyeket meddig kell feltölteni?

Figyelt kérdés

Tehát most vagyok végzős, egyetemre jelentkezem, viszont ott megakadtam, hogy a 11. osztály jegyeit fel kell-e tölteni most, vagy elegendő májusban, a 12.-essel együtt. Én úgy gondolom, hogy ha már májusban lehetőség van feltölteni a 12.-es jegyeket, akkor miért ne lehetne vele együtt a 11.-eseket is? Elolvastam a felvit is, és egy szóval nem mondta, hogy kötelező febr. 15.-ig feltölteni. Az osztálytársaim azt hajtogatják, hogy márpedig most kell, és nem lehet májusban egyszerre a kettőt. Most akkor hogy kell? Nem tudnak szöveget értelmezni?

Bizonyítvány feltöltése nélkül még a hitelesítést is engedte a rendszer, és kiírta, hogy minden ok.



2019. febr. 12. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem muszáj. Ráadásul július 10-ig van lehetőség a pótlásra.
2019. febr. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy van pontosan, én régen csináltam, és már februárban feltöltöttem, viszont én egy olyan kikötésre emlékszem, hogy minden dokumentumot, ami a határidőig megvan, fel kell tölteni, a pótlási határidőig már csak azt lehet, amit a rendes és a pótlási határidő közt kapsz meg. Szóval a helyedben vagy feltölteném most, vagy legalább még egyszer átnyálaznám a teljes felvételi tájékoztatót, esetleg az ebből írt idei cikkeket (pl. eduline-on szoktak lenni értelmező cikkek).
2019. febr. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyértelműen le van írva, hogy azt már fel kell tölteni, amit megkaptál.
2019. febr. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem muszáj most feltölteni. Emlékszem, nálunk csomóan kikérték a bizit, hogy hazavigyék, aztán csomóan elfelejtették visszavinni, amiből ofőin balhé is volt. Ő is megmondta akkor amúgy, hogy lényegtelen, mikor van feltöltve. Július 10-re legyen fenn, az a lényeg.
2019. febr. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!