Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol lenne érdemes továbbtanulnom?

Hol lenne érdemes továbbtanulnom?

Figyelt kérdés
Jelenleg 11.-es vagyok (Erdélyben), és még ötletem sincs, hogy hol kéne továbbtanuljak. Mindenféle képpen a biológia egy olyan ágán ,melyhez nem szükséges a kémia, vagy csak az alapok, megfordult már a fejemben az állatorvosi, de mostanában a biologús ágon jár az eszem. Esetleg aki benne van a témában, ilyen téren dolgozik, le tudná-e irni, hogy mi mivel jár? Köszönöm szépen a válaszokat

2019. febr. 13. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Orvosinál (akár ember, akár állat) úgy van, hogy egyetemen tanulsz kémiát (viszonylag komolyan szinten), de orvosként a rendelőben nem kell nap mint nap alkalmazni a kémiát. De biológia nem igazán létezik kémia nélkül. A biológia kémia nélkül olyan, mint a fizika matek nélkül...
2019. febr. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megforúlt már a fejemben ez is, de ha orvosit kéne válasszak akkor valamilyen fajta kutatói ágat választanék
2019. febr. 13. 17:56
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha kutató akarsz lenni, akkor a biológus lesz az. De a kémiára szükséged lesz, úgyhogy keress hozzá egy jó tanárt.
2019. febr. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 LeonScottKennedy ***** válasza:

Biológia kémia nélkül? Haha jó vicc.

Mondjuk én sokszor erőszeretettel beszélek biológiáról kémia bevezetése nélkül, de az csak én vagyok, és elég alapvető témákról. És csak vallási térítés céljából, nekik egyébként is mindegy mit beszélsz.

Egyébként biológus kutató egy elég menő szakma, szóval hajrá.

2019. febr. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!