Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Földtudományi kutató és...

Földtudományi kutató és gázmérnök?

Figyelt kérdés

Mennyire néznének hülyének ezzel a 2 diplomával? BSc földtudományi kutató

MSc gázmérnök


2019. febr. 13. 18:44
 1/2 geo-logic ***** válasza:

Üdv üdv!


Miért néznének hülyének. Megfelelő földtudományos alapokkal rendelkezel, a műszaki tárgyakat hozzátanulod MSc alatt és van egy olyan papírod amivel itthon biztos, jól fizető állásod lesz.


Sok sikert!

2019. febr. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 skateman válasza:

bocsi, de ha valami miatt hülyének nézhetnek, az a kérdésed:) ha nekem lenne 2 ilyen diplomám...:)


Amúgy nem akarok itt trollkodni, meg értem, mire gondolsz. Csak azt nem értem, miért nem esik már le mindenkinek az, hogy amit meg, így gépész, meg a többbi mérnök szakma semmire sem jó. A haverom elment az apja cégéhez nyári melóra, hát a sok okos gépészmérnököt megnézhette, mit csinálnak. Ülnek a monitor előtt, és csak a kulimunkát csinálják, CAD-ben rajzolnak egész nap, aki meg komolyabb beosztásban van, az menedszer lesz, és csak szervezkedik. Az csak mese, hogy a gépészmérnök milyen jó meló, lehet el lehet helyezkedni könnyen, csak nem mindegy, mit melózol. Hát kösssz, de nekem ez nem kell, nem akarok megsavanyodni egy irodában.


sZerintem a földtudományi mérnöki szakok marhára izgalmasak.

2019. febr. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!