Alapképzés után mester?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nemrég szereztem meg a bsc-s diplomámat, és nem tudom hogy érdemes lenne-e egy msc-t elvégezni. Valóban igaz, hogy az alapképzés semmire sem elég? Próbálok munkát szerezni, de nincs túl sok lehetőség, viszont nem értem, ha ez kiegészülne egy msc-vel, mivel lesz több esélyem. Azt látom, hogy jobb állásokhoz inkább 1-5 év tapasztalat, mintsem msc a kitétel. Kicsit le vagyok törve, hogy merre tovább. Nem akarok újabb 2 évet tanulni, ha utána megint azzal szembesülök, hogy kevés az állás..új szakhoz pedig már "öregnek" érzem magam. Esetleg okj? Mit tanácsoltok, ha volt már valaki hasonló helyzetben?

2019. febr. 14. 18:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy milyen diplomád van, mert ha büfészak, akkor valóban nem tekintik felsőfokúnak.

Az sem mindegy, hogy hol keresel.

Általánosságban én javaslom a msc-t.

2019. febr. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
HA már TÉNYLEG van egy bsc-d, az azt jelenti, hogy hosszú évekig tanultad. Akkor meg csak te tudhatod, hogy érdemes-e msc-re menned. Mi nem.
2019. febr. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!