Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szolnok Közgé vélemények?

Szolnok Közgé vélemények?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki felvesznek ügyvitel szakra és szeretném megkérdezni hogy nagyon nehéz? Tényleg ... az igazgató? +véleményeket is írjatok légyszi

2019. febr. 16. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Én öt éve érettségiztem ott. Őszinte leszek, nem jó szívvel emlékezek rá vissza. Az akkori igazgató (úgy tudom, már nyugdíjas) egy katasztrófa volt, utált mindent és mindenkit. Mi is őt :D

A tanári kar szintén elég érdekes, hogy finoman fejezzem ki magam. Mi voltunk olyan szerencsések, hogy az összes fasiszta állat tanárt megnyertük.


Viszont a közösség jó volt, az osztályfőnökünk is, és néhány tanár is kifejezetten rendes, segítőkész volt. A sok negatív emlék ellenére nem bántam meg, hogy oda jártam, egy közgés érettséginek azért van értéke. Pláne, ha gazdasági területen akarod folytatni.


Akkoriban én nem éreztem különösebben nehéznek, tanulás nélkül tudtam hozni a 3-4 es szintet, de azért sokan kipotyogtak.


Szóval hajrá, remèlem kevesebb állat tanárt fogtok ki, mint mi. :)

2019. febr. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha van kedved írj engem is valszeg felvesznek😄
2019. ápr. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Domcsi 04 válasza:
Sziasztok! Engem felvettek ugyvitelre, irjatok nyugodtan!
2019. máj. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én idén szeretnék a Közgé-be jelentkezni vagy turizmus-vendéglátasra vagy pénzügy-számvitelre. Mi a véleményetek az iskoláról?
2021. dec. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!