Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Debreceni Ady Endre Gimnáziu...

Valkyrie.brünnhilde kérdése:

A Debreceni Ady Endre Gimnáziumban milyen fakultációs lehetőségek vannak?

Figyelt kérdés
Én érdekelt vagyok a drámaórákban, de nem vagyok elég tehetséges, ezért nem adtam be jelentkezést a dráma tagozatára. Egy korábbi kérdés válaszánál olvastam, hogy egy másik tagozatról is felvehetőek a drámaórák fakultatív formában. Ez itt mennyire lehetséges? Én elsősorban a KNy-re jelentkeztem, de megjelöltem mindkét NyEK tagozatot is. Aki jártas a témában, nagyon örülnék, ha válaszolna. :)

#fakultáció #Ady Endre Gimnázium #Debrecen Ady Endre Gimnázium #Ady Endre Gimnázium dráma #Ady Endre Gimnázium kéttannyelvű tagozat
2019. febr. 23. 13:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehetséges, amit írtál, mert a drámásoknak is „sima” óráik vannak délelőtt, a délutáni plusz órákért a KIMI felel, maga az Ady Endre Gimnázium csak helyet biztosít nekik. Ha kifizeted a KIMI tandíját, természetesen te is látogathatod ugyanazokat a plusz órákat, mint a drámatagozatosok, tehát elvi alapon műkődőképes, amit írtál. Gyakorlatilag viszont (és most nem akarok ünneprontó lenni) valószínűleg nem nagyon lesz időd/energiád ilyesmire, főleg, ha felvettek kéttanra. Első évben még talán igen, mert az még elég laza, de utána már elég necces szerintem. Persze nem ismerlek, és nem is akarok jóslatokba bocsátkozni, ez csak egy általános észrevétel.
2019. máj. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!