Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha van egy krónikus betegségem...

Ha van egy krónikus betegségem attól még ápoló szakra mehetek? Alkalmasságin át engednek?

Figyelt kérdés

2019. febr. 26. 20:52
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Vagy az kizáró ok?
2019. febr. 26. 20:58
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, hogy mi az. Mert ha például cukros vagy, akkor azt lehet megtudják oldani, mert odafigyelsz rá akkor nincs gond. De ha mondjuk olyan mozgásszervi betegséged van amivel nem tudod ellátni a betegeket, akkor logikus, hogy nem vesznek fel.
2019. febr. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Vastagbél gyulladás
2019. febr. 27. 05:48
 4/13 anonim ***** válasza:
colitissel simán lehetsz ápoló. Ha a betegséged nyugalomban van tartva, akkor nincs különösebb befolyással a hétköznapokra.
2019. febr. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Gyógyszert szedek rá azt írják a Zay oldalán tegnap láttam hogy krónikus belgyógyászati betegség ki záró ok lehet vagy pedig orvos szakvéleményel lehet valamennyi eselyem
2019. febr. 28. 10:17
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha az orvos leírja, hogy gyógyszeresen karbantartott, nyugalomban lévő betegség, akkor szerintem nem lehet gáz. Mi van azzal, akinek mondjuk az iskola alatt alakul ki? Vagy már munka közben? Ilyenkor a fogl.eü orvos dönt, márpedig ő is az alapján dönt, hogy gyógyszerrel tartható-e olyan állapotban, hogy az a mindennapi tevékenységre, munkára ne legyen kihatással. Ha igen, nincs akadálya a dolognak. Ha nem, akkor pedig hiába szeretnél ápoló lenni, ha fizikailag képtelen vagy rá, mert pl félóránként folyik belőled a vér :/
2019. febr. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Azért annyira nem súlyos a széklet vér pozitív annyi látható jele van amúgy észre se lehet venni meg persze a műtéti heg de amúgy nincs semmi olyan látható jele
2019. febr. 28. 11:07
 8/13 anonim ***** válasza:
nos, most így hirtelen nem vagyok képben a colitissel, de gondolom ott is van olyan "mérőszám", mint crohhnál a CDAI, ami alapján besorolják a súlyosságát. Feltételezem, hogy ilyen esetben kapsz egy alacsony értéket, és egy szakvéleményt, hogy krónikus betegséged enyhe fokú, stb, stb... és ezzel mehetsz is tovább.
2019. febr. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én nem tudok ilyen számról pedig nekem már volt mri is tukrozes is de ilyen mérés meg nem
2019. febr. 28. 11:15
 10/13 anonim válasza:
Nem kizáró ok! Zay-ban végeztem én is, nem tudom most miért írnak ilyen baromságot. Amúgy az ottani "üzemorvos" egy vénqrva, az asszisztense meg egy kimázolt dagat3,14csa. Nem tudok rájuk szebb szavakat... Arrogánsak, lekezelőek és semmilyen szakmai protokollal nincsenek tisztában. Legalábbis engem rohadtul fel tudott idegesíteni, amikor egy 3 különböző szakvizsgával rendelkező adjunktus véleményét felül akarta bírálni az adszisztens... :D
2019. márc. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!