Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kinek mi a véleménye az...

Kinek mi a véleménye az online kurzusokról?

Figyelt kérdés

A napokban elgondolkodtam, hogy lehet érdemes lenne elvégezni egy online grafikai/grafikus képzést. Találtam 2 helyet is, ezek: Pixelgyár OWT - Online Webdesign Tanfolyam, WebdesignSuli.

Amennyiben jól értelmeztem, a képzéseik nem okj-s végzettséget adnak, hanem oklevelet/ tanúsítványt. Van valakinek tapasztalata, hogy ilyen ,,végzettséggel” egyáltalán alkalmazzák az embert valahol, ha megpályáz egy állást, vagy csak kapcsolatokkal lehet érvényesülni, vagy még úgy sem?

Szerintetek, egyáltalán érdemes ilyen és ehhez hasonló képzésekre jelentkezni?



2019. febr. 28. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha pénzbe kerül felesleges. Ha nem kapsz okjt róla akkor semmit se ér

May a tudás. De azt egyedül is megtudod tanulni. Rengeteg anyag és video van a neten

2019. febr. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2019. febr. 28. 12:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Inkább keress egy okj-t, azzal többet érsz. Az viszont hülyeség hogy azért nem ér semmit mert nem kapsz róla papírt. Ebben a szakmában semmit nem számít hogy milyen iskolát végeztél. Ha állást keresel megnézik a portfóliód, kapsz egy próbamunkát és ha tetszik nekik felvesznek.
2019. febr. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!