Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Arany János Tehetség gondozó...

Arany János Tehetség gondozó program (AJTP) előnyeire, hátrányaira lennék kíváncsi?

Figyelt kérdés
Kérlek titeket, amit csak tudtok erről a programról, írjátok meg nekem, nagyon sokat segítenetek vele. Előre is köszönöm.

2019. márc. 1. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Keress rá a honlapjukra: ajtp.hu

Nekem a kötelező koli és a 0. évfolyam mindegyike kizáró ok lenne, de tudom, sokan még örülnek is, ha elszabadulhatnak otthonról:(

2019. márc. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nos az a problemam hogy sehol nem talalom. Igazsag szerint nagyon szivesen maradnek otthon. De ez a program allitolag nagyon sokat nyujt, es az osszes tanarom eroskodott hogy nézzem meg.. Hat elmentem, es felvettek, a kerdes mar csak az volt hogy meg-e jelolom elso helyen, megbeszeltuk otthon, es a szuleim azt mondták h szamomra az lenne a legjobb. Oszinten szolva nekem is megtetszett a program, es nagyon jo pont hogy megismertem az osztálytarsaimat. Csak az a baj, hogy se egy szórólapon, se neten nem talalok semmit rola.. Konkretan csak par dolgot tudok az egeszrol..
2019. márc. 2. 10:05
 3/8 anonim ***** válasza:

Jogosítvány

Ingyenes koli

Ingyenes vagy nagyonnagyon extrémen kedvezményes kirándulások bel- és külföldön

Ecdl


Hátrány hogy 5 éves, de igazából ez előny is lehet...


Kollégium papíron kötelező, gyakorlatban intézményfüggő. Van ahol nagyon komolyan veszik, van ahol meg csak idézőjeles.


Az ajtps felvételi hamarabb van mint a sima.


Melyik suliba jelentkeztél?

2019. márc. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kaposvár, Tancsics.. Koszonom szepen a valaszodat, sokat segitettel! Nekem meg valami osztondijrol, jogosítvanyrol is magyaraztak, de ezek szerint qz meg sincsen..
2019. márc. 2. 11:14
 5/8 A kérdező kommentje:
Egy masik posztot is kitettem, de arra meg senki nem válaszolt.. Ha tudsz, valaszolsz par kerdesre? Milyen előnyökkel,hátrányokkal jár? Milyenek a tanárok, diákok? A kollégium szigorú? 9.ben hány órád van? Hány órára kel beérni a suliba? Mit kel vinni első napon egy kolisnak, tanszerekre is értve. Te oda jársz? Es egy kevesbe fontos kerdes.. Milyen a kaja?:) Megkoszonnen!
2019. márc. 2. 11:16
 6/8 A kérdező kommentje:
Most látom, hogy irtad a jogosítványot is, bocsy..
2019. márc. 2. 11:17
 7/8 anonim ***** válasza:

Kaposvárról nem tudok nyilatkozni, az ételről se. A koliról se, mert intézményfüggő.


Tanulmányi előnnyel nem igazán jár a dolog, egy tagozatoshoz képest le leszel maradva mindenben de igazából ez rajtad múlik nem a programon. Ha lusta vagy akkor ajtp-n nem fogsz sokat elérni csak a hírét fogod tovább rontani.

Fentebb leírtam előnyeit, hátrányait. Annál bővebben nehéz, mert nagyon személy- és iskolafüggő a dolog


Én is ajtps vagyok

2019. márc. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!
2019. márc. 2. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!