Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tagozatváltás? Mit fognak...

Tagozatváltás? Mit fognak rólam gondolni?

Figyelt kérdés

egy gimnáziumban vagyok nyelvi előkészítős, de jövőre át szeretnék menni egy másik tagozatra. nem tudom, hogy ezt mikor kéne elkezdeni intézni? aki váltott tagozatot, annak ez hogy zajlott? tudom, meg kéne kérdezni, de nem igazán szeretném, még van három hónap a suliból, ezután az ofőm (aki így sem kedvel) mégjobban megutálna, ahogy az osztály is máshogy nézne rám. Magyar-törire mentem volna eredetileg, csak nem vettek fel, így kerültem a nyekre. Hallottam, hogy felsőbbévesek közül is volt, aki tagozatot váltott, szóval nem lehetetlen. Ha valaki ment már át, az leírná, hogy hogyan zajlott? nagyon megköszönném!


És akkor amit most nyeken tanultam nyelvet, azt akár első idegen nyelvként tanulhatnám, vagy másodikként? Akár el is hagyhatom, és tanulhatok elsőnek angolt (most másodiknak tanulom a nyeken) és másodiknak egy másik nyelvet (mondjuk spanyolt?)


2019. márc. 3. 10:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!