Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 30 év felett van olyan Egyetem...

Tomszi 21 kérdése:

30 év felett van olyan Egyetem Magyarországon ahová lehet jelentkezni?

Figyelt kérdés
Fiatalón sajnos nem volt lehetőségem menni, de mindig is szerettem volna. Érettségivel van olyan Egyetem Magyarországon ahová lehet jelentkezni Felnőtteknek is Filozófia, Etikai és Erkölcstan pedagógiai szakra. Mindegy, hogy Levelező vagy Esti csak, hogy lehet-e? És milyen feltételekkel és kapható-e ebben a kórban is Felsőoktatási kedvezmények?
2019. márc. 7. 06:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyikre jelentkezhetsz.
2019. márc. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Az összes egyetem ilyen a világon.
2019. márc. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik.
2019. márc. 7. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Egyik jó ismerösöm 58 évesen kezdte ez az egyetemet germanisztika szakon, mivel évtizedek óta ilyen területen dolgozik, érdekli is a téma és szeretett volna egy diplomát.

Elsöre felvették, az idén fog végezni!

2019. márc. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Pár kirívó példától eltekintve (pl. rendészettudományi képzések) nincs korhatár a felsőoktatásban. A felvi.hu-n megtalálod, mely egyetemek indítják az adott szakot, amire szeretnél jelentkezni, a feltételek és a kedvezmények megegyeznek azzal, mint amit a fiatalabbak kapnak.
2019. márc. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Te ilyen helyesírással és fogalmazással mit akarsz az egyetemen? 30 év felett ez szégyen!
2019. márc. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
3%
Bárhova, de gondold át megéri e éveket és sok pénzt beleölni a semmiért? Piacképes végzettséget megérné szerezni de amiket felsoroltál.. nem igazán.
2019. márc. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az egyetem nem korhoz kötött igy bárhová. De remélem tisztában vagy vele, hogy amiket felsoroltál azok mesterszakok. Szóval előtte kell egy alapszak.
2019. márc. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
24%

Nyugodtan jelentkezhetsz, a he(jj)esírás :-) pedig, nem számít...ez is csak egy tévhit!!!!! Egy zh-nál, beadandónál sem nézte senki...államvizsga pedig szóban van és máris diplomás vagy!


Nekem is ilyen nagyeszűek mondogatták aztán mégis ott d meg a r a nevem elé amit PHD-ként is csúfolnak :-) Pedig full kettes voltam nyelvtanból és kettesre is érettségiztem :-) ja és nem büfén :-)

2019. márc. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Napoalira is.
2019. márc. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!