Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 30 év felett van olyan Egyetem...

Tomszi 21 kérdése:

30 év felett van olyan Egyetem Magyarországon ahová lehet jelentkezni?

Figyelt kérdés
Fiatalón sajnos nem volt lehetőségem menni, de mindig is szerettem volna. Érettségivel van olyan Egyetem Magyarországon ahová lehet jelentkezni Felnőtteknek is Filozófia, Etikai és Erkölcstan pedagógiai szakra. Mindegy, hogy Levelező vagy Esti csak, hogy lehet-e? És milyen feltételekkel és kapható-e ebben a kórban is Felsőoktatási kedvezmények?
2019. márc. 7. 06:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
#9: ez a komment inkább csak rontja a diplomások hírnevét, mint bárkit is buzdítana az egyetemre.
2019. márc. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat sokat segített :). A helyesírásom fikázása meg nem érdekel úgyanis itt nem osztályoza senki. Milyen alapszakot kellene elvégezmem, hogy ezek valamelyikét tanúlhasam?
2019. márc. 8. 07:10
 13/15 anonim ***** válasza:
felvi.hu-mindent megtalálsz rajta.
2019. márc. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
12. Filozófia és Etika mesterképzési szakhoz teljes kreditértekkel a Szabad bölcsészet számit. Tehát ezt az alapszakot kéne tanulnod, hogy továbbmenj vmelyikre!
2019. márc. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy ilyen részletesen adtál számomra információt. Rendes tőled :D
2019. márc. 9. 06:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!