Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudom szinte esélytelen, de...

Tudom szinte esélytelen, de ismertek olyan oldalt ahol, ha beírom egy fizika feladat adatait, azalapján kiszámolja amit megadok, hogy tudni szeretnék?

Figyelt kérdés

Ilyenre gondolok pl. v=34 km/h, s=8km 

Kérdés: Mennyi a t értéke?



2019. márc. 7. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
2019. márc. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Nincs, de angolul sokmindenre rá tudsz keresni guglin!
2019. márc. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Tom Benko ***** válasza:
65%

Ugye, ez nem komoly? Ha valami mély problémád lenne, még megérteném, de egy mezei osztás elvégzése azért kb. harmadiktól nem szabadna, hogy gondot okozzon. A kedvedért:

1 óra alatt 34 kilométert tesz meg. Mennyi idő alatt tesz meg 8 km-t?

2019. márc. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez csak egy példa. Nem pont erre gondoltam.
2019. márc. 12. 20:08
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Hogy neked semmi nem jó b+ -.- akkor írd le konkrétan a problémád és segítünk benne. Amúgy hetedikesként mi olyan fontos dolgod van, hogy egy 2 perces szorzás-osztást nem tudsz megoldani? Mert ha egyetemista lennél még megérteném...
2019. márc. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Nem tudom mi bajod van. Az egyik kommentre válaszoltam. Elmondtam, hogy ez csak egy példa. Fogalmam sincs hogy képzeled ezt a stílust. Nem emlékszem, hogy én így viszonyultam volna hozzád. Dehát ez Magyarország. Nem is értem mit vártam. Egyébként miből gondoltad, hogy hetedikes vagyok? Az látszik, hogy a te értelmiségi szinted nem haladja meg egy 12 évesét.
2019. márc. 12. 21:41
 7/9 anonim ***** válasza:
67%

Ez nem Magyarországon múlik, ezt kár elkezdeni.

Teljesen mindegy hányadikos vagy! Itt nem a fizika, a probléma. Ez egy osztás ami harmadikon szint.

2019. márc. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Tom Benko ***** válasza:
52%
Akkor mire gondoltál? Kell egy alkalmazás, ami minden fizikafeladatot megold helyetted? Felejtős.
2019. márc. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Fizikakedvelő ***** válasza:
75%
Kedves kérdező! A válaszolók többsége nyilván azért háborodott fel,mert esetleges lustaságot vélt felfedezni.
2019. márc. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!