Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ELTE vagy SZTE orosz szak jobb?

ELTE vagy SZTE orosz szak jobb?

Figyelt kérdés
Szlavisztikára szeretnék majd jelentkezni egyetemre, és vagy Budapest ELTE, vagy Szeged SZTE lenne esélyes. Nemrég néztem és a két egyetem ponthatárai között elég nagy a különbség. ELTE 364, SZTE 306. Valaki tudna tapasztalatot, tanácsot mondani?

2019. márc. 12. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
ELTE.
2019. márc. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És miért?
2019. márc. 13. 06:42
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert Szegeden csak megutálnád az egészet. Rosszul összeállított tanrend, befásult, érdektelen tanárok. Felesleges nyelvészeti szívatások, stb.


Szerintem egy átlagosan jó érettségivel màr sima ügy a kb. 400 pont, célozd meg azt. Pesten még (diák)munkát is könnyebben fogsz találni, Szegeden nem kellenek oroszul beszélő emberek, leginkább csak az angol és a német "kelendő".

2019. márc. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Fave ***** válasza:
100%
Végül hogy döntöttél, Kérdező? :)
2020. ápr. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

ELTE


ugyanazon ok miatt amit a 3-as válaszoló mondott.

2021. dec. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mik a tapasztalataid a szakról, kérdező?
2023. júl. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!