Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Jók az Új Alstom metró szerelv...

Jók az Új Alstom metró szerelvények?

Figyelt kérdés

Én még nem utaztam rajtuk soha, régen metróztam sokat, még a régi orosz kocsikon.

De most már elég sokszor látom őket az Örsön.

Milyenek?

Jobbak mint a régiek?

Eléggé hallom, hogy csikorognak a sínen.



2013. ápr. 27. 14:06
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Szerintem jobb mint a régi metrókocsik. Egyedül talán a kapaszkodók elrendezése ami lehetne praktikusabb is.
2013. ápr. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

Én nem szeretem a metrót, inkább kerülővel megyek, de ezek az újak, elviselhetőbbek a régieknél.

Nem a síneken csikorog, hanem, ilyen a hangja a motorjának.

2013. ápr. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos dolgokban jobb. Szerencsére nem olyan baromi hangos mint a régi orosz kocsik, de mint az első is írta hogy a kapaszkodók elrendezése lehetne praktikusabban is megoldva. Az ülőhelyek száma meg szerintem jóval kevesebb.
2013. ápr. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

"hanem, ilyen a hangja a motorjának."


A tárcsafék adja a nyekergő hangot fékezéskor. A vijjogó-vonyító hangot pedig a szaggatós vezérlés, nem a motor.

2013. ápr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen jók.
2013. ápr. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 IKARUS 415 ***** válasza:
A hangja jobb, csak a kapaszkodók gagyik. Nekem talán jobban tetszett a régi.
2013. ápr. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%
A belső burkolat színezése olyan, mint a 20-30 éves öreg hűtőgépek megsárgult műanyag alkatrészei.
2013. ápr. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
17%
Én nem vagyok egy pánikroham-kapós, de ezeket nem bírom elviselni. Szépek, halkak, jók, de a kapaszkodók szarok, nem barátságosak, és az a megsárgult fal eléggé gagyivá teszi az egészet. Az orosz nagyvasak mellett olyanok, mintha játékok lennének. Nem mellesleg nem annyira megbízhatóak. A 3-as metrón egyszer nem siklott ki szerelvény, nem ütköztek, mert jó az automata vezérlőrendszer. Ezeknek meg sikerült az első héten az ütközőnek menni, mert szoftverhibás volt, és fordítva indult el. Ennyit erről... És akkor a 4-esen ez a megbízható gép fog vezető nélkül menni.
2013. ápr. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Alstom sokkal jobb. am mostmár a kettes vonalán csak azok járnak.am kanyarban ad ki olyan furcsa hangot
2013. máj. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Jók azok, szépek tiszták és végre nem érezni azt a gépzsír szagot mint a régieknél. Az a csikorgás a motorból jön ki, azért van mert még nincs rendesen bejáratva, és állítólag a kenése is kissé hiányos. De mondta egy ismerősöm aki ért valamennyire ezekhez hogy x idő után jobb lesz.

A kapaszkodók tényleg nem a legjobbak, bár nekem nincs bajom velük, egyedül az ajtónál ami van középen rúd az zavar valamiért, kicsit útba van én szerintem, de amúgy jók, halkabbak is.

Viszont a rázkódása az még mindig megvan de az a sínek miatt van mert ilyen a pálya, ahhoz hogy ezek is jobbak legyenek az egész pályát fel kellene újítani.

2013. máj. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!