Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ácsok! Nehéz megtanulni OKJ-s...

Ácsok! Nehéz megtanulni OKJ-s tanfolyamon az ács hivatást? Majd később egy mesternél elsajátítani a fortélyokat?

Figyelt kérdés

2019. márc. 16. 14:50
 1/6 A kérdező kommentje:
Ha nincs nagy, vagy nem lehet tudni, hogy egyáltalán van-e műszaki érzéke az embernek hozzá?
2019. márc. 16. 14:53
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem olyan veszes, gyakorlatra kell figyelni, amugy egy elegge jo szakma.

3 evig dolgoztam benne, utana elmentem egyetemre, epitomernoki.

En pecsi pollackon vegeztem kozepsuliban? Es az egyetemet is pecsen vegeztem

2019. márc. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Vagyis akkor ennek fényében sem olyan vészes megtanulni a szakmát?


"Ha nincs nagy, vagy nem lehet tudni, hogy egyáltalán van-e műszaki érzéke az embernek hozzá?"

2019. márc. 16. 14:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyilvan minimalis terlatas, analitikus go dolkodas kell hozza, foleg tetoszerkezetnel, de alt kapott terv alapjan kell kivitelezni, itt nyilvan a vagasokat, csizolasokat megfeleloen, minosegben kell alkalmazni.
2019. márc. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocsi csak vezetek, vagyis allok a dugoban es igy gepelek..
2019. márc. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az alapokat megtanulod es egy acs mester majd megtanit rendesen. Kezdokent ugysem varjak el toled hogy egyedul osszerakj egy tetot.

Ha bejarsz idore dolgozni, figyelsz, szorgalmas vagy akkor biztos hogy lesz olyan aki megtanit teged.

En ugyan festo vagyok de volt olyan kolegam aki nem festonek keszult de valaki felvette festeni, megtanulta es ugyan ugy dolgozott kesobb mint barki mas.

2019. márc. 25. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!