Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mibol tudom elsajatitani a...

Mibol tudom elsajatitani a Fizika es a Kemia alapismereteit, hogy menjen mindketto nagyon jol?

Figyelt kérdés
2 evet kihagytam kozepsuli utan,es csak most jottem egyetemre.Ugy erzem hogy nagyon de nagyon bena vagyok ebbol a ket tantargybol az alapismeret hianya miatt,es mivel gyutjak az anyagot,ezert alig birok felzarkozni,es alig ertek valami az aktualis anyabol... Az a helyzet hogy a kozepsuli ahova jartam nagyon gyenge volt,es a fizika meg kemia orak ha meg is voltak tartva,nagyon de nagyon felszinesek voltak...A felmerot fuzetbol irtuk mindig.Es most kicsit be vagy tojva,mert fogalmam sincs hogy hogy kezdjek neki ezeknek a tantargyanak...Jartam konyvtarba,es ott volt egy csomo ilyen szervetlen kemia,meg egy csomo magaszintu dolog,de az alap dolgokkal nem vagyok tisztaban ... koszon elore is annak,aki tud adni egy kis utba igazitast :)

2016. okt. 22. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne inkább különtanárt fogadni. Nem olcsó, de legalább elmagyarázza valaki.
2016. okt. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
erre most jelenleg nincs keret....
2016. okt. 22. 18:22
 3/8 anonim ***** válasza:

Kémiára:

[link]


Fizikára nagyon nem tudok.

2016. okt. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

meg van a konyv,de koran sem az alapokrol szol.....

azert koszonom

2016. okt. 22. 18:57
 5/8 anonim válasza:
Menj különtanárhoz! Én is így voltam mint te, tiszta kínai volt az egész, a különtanár viszont remekül elmayarázott mindent.
2016. okt. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
muszaj lessz...csak nagyon draga :(
2016. okt. 22. 19:45
 7/8 anonim válasza:
Sokkal drágább lesz, hidd el, ha csúszol az egyetemen emiatt. Ott a diákhitel, ha nincs más megoldás.
2016. okt. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
muszaj lessz,ugy erzem.bar 1 honapig...amig sikerul helyre tenni dolgokat
2016. okt. 22. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!