Szerintetek felvesznek a Közgébe? (Békéscsaba)

Figyelt kérdés

A 8.-os félévi átlagom kerek 4-es lett. Hivatalosan holnap jön ki az ideiglenes felvételi rangsor, de már ma látom. 1. helyre jelöltem a turisztikát angol kéttanon. 86 ponttal vagyok a 85.

Nagyon megosztó vélemények vannak, van aki azt mondja hogy 3as átlaggal is már simán felvennének, van aki szerint esélyem sincs.

Szerintetek van remény? Esetleg olyan aki még oda jelentkezett?



2019. márc. 17. 21:05
 1/1 anonim válasza:
Szia! A 3mas átlag, az az infóra igaz, a kéttanra egyeltalán nem! :) Kicsit szerintem sok a 85. bár ki tudja. Nagyon sokan előtte az Andrássy eurofaktot jelölték meg, vagy a közgazdaság kéttant. :) Én is előbb a közgazdaságot jelöltem meg, és fel is vesznek szerintem (24. vagyok és 16-ot vesznek fel) A turin meg 39.
2019. márc. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!